Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie zaktualizował terminarz sparingów

Ta informacja zapewne ucieszy kibiców JKH GKS Jastrzębie. Nastąpiła kolejna ("powrotna") zmiana w terminarzu sparingów zespołu i w związku z nią podopieczni Roberta Kalabera rozpoczną sierpień meczem na Jastorze.

JKH GKS Jastrzębie zaktualizował terminarz sparingów

W najbliższy czwartek (04.08) o godz. 18:00 JKH GKS podejmie czeski HC Frydek-Mistek.

Następnie w dniach 9, 10 i 13 sierpnia hokeiści rozegrają trzy mecze w ramach turnieju w Porubie, zaś od 23 sierpnia do 6 września podejmą czterech kolejnych rywali na Jastorze.

Aktualny terminarz JKH GKS Jastrzębie:

  • 04.08 JKH GKS Jastrzębie - HC Frydek-Mistek (18:00)
  • 09.08 HC RT Torax Poruba - JKH GKS Jastrzębie (w Porubie)
  • 10.08 Jestrzabi Prościejów - JKH GKS Jastrzębie (w Porubie)
  • 13.08 Re-Piast Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie (w Porubie)
  • 18.08 Draci Szumperk - JKH GKS Jastrzębie (18:00)
  • 23.08 JKH GKS Jastrzębie - MHK Dubnica (19:00)
  • 25.08 JKH GKS Jastrzębie - Podhale Nowy Targ (19:00)
  • 31.08 JKH GKS Jastrzębie - Dukla Michalovce (17:00)
  • 06.09 JKH GKS Jastrzębie - Draci Szumperk (18:00)

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].