Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Justyna Święty-Ersetic ostatnia w Chorzowie. „Nie ma cudów na bieżni”

Na Memoriale Kamili Skolimowskiej w Chorzowie - pierwszych zawodach Diamentowej Ligi w Polsce - raciborzanka chciała się przełamać po nieudanych MŚ w USA. Nie udało się, była na mecie dziewiąta, ostatnia. Przyczyną są jej problemy zdrowotne, o których sprinterka nie chce mówić.

Justyna Święty-Ersetic ostatnia w Chorzowie. „Nie ma cudów na bieżni”
Jeszcze na starcie Justyna Święty-Ersetic była pełna nadziei na dobry występ/screen TVP Sport

- Niestety te problemy mają wpływ na wynik. Jeśli nie możesz wykonywać treningów na 100%, to potem nie ma cudów na bieżni - powiedziała Sportowym Faktom WP.

Justyna Święty-Ersetic przygotowuje się na obozie kadry w polskich górach do Mistrzostw Europy w Monachium. Odbędą się od 15 do 21 sierpnia.

- Nie wiedziałam dzisiaj, czego się po sobie spodziewać. Nie wiem, na co mnie stać przed mistrzostwami Europy. Czy będę biegać 400 m? Nie wiem, zobaczymy, jest jeszcze kilka dni - dodała w serwisie sportowym WP.

Przemysław Babiarz komentujący bieg z Justyną Święty-Ersetic w TVP Sport stwierdził, że jej wynik - 52,10 sek. go niepokoi i przydałoby się, aby biegała o pół sekundy szybciej. Wygrała Holenderka Femke Bol z rekordem mityngu - 49,75.

Sebastian Chmara na antenie TVP Sport pocieszał: będzie szybciej, wierzymy, że Justyna dołączy do reszty i odejmie więcej niż pół sekundy od tego rezultatu.

Końcowe wyniki chorzowskiego biegu na 400 m

Ludzie

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~makumik (178.235. * .78) 07.08.2022 19:17
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~makumik (178.235. * .78) 07.08.2022 19:16
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Nieszczep (83.23. * .222) 07.08.2022 15:42
oceniono 1 raz
-1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~politycznyzanawca (46.204. * .11) 07.08.2022 11:24
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Pani Justyno, Pani już nic nie musi. Medali, tytułów nikt Pani nie odbierze. Napisała Pani piękną kartę w historii lekkiej atletyki. Teraz chyba jednak młode już nieco lepsze i depczą po pietach, a bilogi raczej się nie oszuka. Mimo wszystko powodzenia !

~HugoKołłątaj (83.25. * .24) 07.08.2022 09:10
oceniono 1 raz
-1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Donizejop (87.101. * .96) 07.08.2022 00:36

#op- pamiętaj że ona jest z naszego regionu bo piszesz jakbyś o tym zapomniał

~op (91.192. * .86) 06.08.2022 21:51

Co się dzieje z tą dziewczyną? Obrażona bo inne są lepsze? Kiełbasińska w dzisiejszym wywiadzie wyznaje że to jest zachowanie jak w gimnazjum Są inne zdolne zawodniczki i myślę że w sztafecie na mistrzostwach Europy nie powinno być Justyny