Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Skład Jastrzębskiego Węgla na Letnią Ligę na piasku

W dniach 11-14 sierpnia drużyna weźmie udział w III edycji Letniej Grand Prix PLS na piasku.

Skład Jastrzębskiego Węgla na Letnią Ligę na piasku
Fot. jastrzebskiwegiel.pl

Skład Jastrzębskiego Węgla na PreZero Grand Prix PLS jest następujący: Jan Hadrava, Kamil Dębski, Jakub Macyra, Rafał Szymura (kapitan), Eemi Tervaportti, Maksymilian Granieczny. Trenerzy: Leszek Dejewski i Bartosz Celadyn.

Zawodnicy, którzy nie jadą na Ligę Letnią będą trenować w Jastrzębiu-Zdroju pod okiem trenera Henrique Furtado, asystenta Marcelo Mendeza.

Na starcie rozgrywek zespół zmierzy się ze Stalą Nysa (11.08, godz. 17:45). Drugiego dnia drużynę czeka starcie z którąś z ekip z pary: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Barkom Każany Lwów. W zawodach obowiązuje tzw. brazylijski system grania, którego podstawową zasadą jest odpadnięcie zespołu z turnieju dopiero po drugiej porażce.

Zawody zostaną rozegrane w Kompleksie Sportowym Wandy Kraków. Wstęp na turnieje i do strefy kibica w Krakowie będzie bezpłatny. Transmisje z meczów będą dostępne na sportowych antenach Polsatu.

W czwartek rozpoczynamy zmagania na plaży. Mam nadzieję, że widzimy się z Wami w Krakowie. Trzymajcie za nas kciuki! – apeluje do kibiców Jan Hadrava, czeski atakujący Jastrzębskiego Węgla.

źródło: jastrzebskiwegiel.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].