Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Udany powrót Unii Racibórz do IV ligi. Wygrana u siebie na początek [ZDJĘCIA, LIVE, WIDEO]

Unia Racibórz udanie rozpoczęła sezon w IV lidze. W pierwszej kolejce klub będący miejską spółką zmierzył się przy ulicy Zamkowej (stadion OSiR) z MKS Lędziny. Mecz był przeplatany słońcem oraz deszczem, ale takie warunki nie przeszkodziły gospodarzom, którzy pewnie wygrali te spotkanie.

Udany powrót Unii Racibórz do IV ligi. Wygrana u siebie na początek [ZDJĘCIA, LIVE, WIDEO]

Unia Racibórz sp. z o.o. - MKS Lędziny 3:1 (1:0)

Bramki: Dawid Migus 17.-k, Marcin Oślizlok 78., 84. - Dawid Pułtorak 80.

Z wydarzenia prowadziliśmy transmisję live, na wideo ostatni kwadrans meczu.

Marcin Oślizlok mówi o swoich pierwszych dwóch golach w strzelonych w nowym sezonie IV ligi

Tak zawodnicy cieszyli się z inauguracyjnego zwycięstwa.

Grający trener Unii Dawid Plizga podkreśla, że w pierwszym meczu sezonu najważniejsza jest zdobycz punktowa u siebie.

To pierwszy sezon od 30 lat, kiedy kierownikiem drużyny nie jest Stanisław Kowalczyk. Wierzył on, że Dawid Plizga wprowadzi Unię z powrotem do IV ligi i doczekał się awansu.

Prezes Unii Racibórz Kamil Paruzel liczy na wsparcie kibiców i rozwój miejscowej akademii

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicunii (46.204. * .11) 14.08.2022 10:38

Na szczęście nie widzę Michała, który byłby w stanie wygrać wybory. Jest ich kilku, ale wszyscy za słabi na ten urząd także luz. Spółka powoli do przodu mimo hejtu, donosów i nienawiści kierowanej w jej stronę. Seniorzy fajny mecz, dzieci grają i coraz ich więcej, a niektórych coraz bardziej szczypie...nie napiszę gdzie. Tylko Unia!

~Szalona_Koalicja (46.134. * .8) 14.08.2022 09:12

Błędem było tworzenie spółki. Ale gdy tylko Michał zostanie prezydentem zostanie ona zlikwidowana. Gwarantujemy to!

~JakTamBetonowi (37.47. * .188) 13.08.2022 21:25

Ryckę, Szukalską i Lenka krew już zalewa

~Kibicccccc (88.156. * .94) 13.08.2022 16:37

Unia Pany. Ale błędy w obronie potrzebne wzmocnienia.