Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Startuje Memoriał Wagnera z przedstawicielami Jastrzębskiego Węgla

Dziś (18.08) w Krakowie rozpocznie się XIX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Wystąpi w nim dwóch siatkarzy i trener Jastrzębskiego Węgla.

Startuje Memoriał Wagnera z przedstawicielami Jastrzębskiego Węgla

W tegorocznym Memoriale Wagnera wystąpią reprezentacje: Polski, Iranu, Serbii oraz Argentyny. Dla wszystkich wymienionych ekip będzie to ostatni sprawdzian przed rozpoczynającymi się 26 sierpnia w Polsce oraz Słowenii Mistrzostwami Świata. Tegoroczny Memoriał Huberta Jerzego Wagnera po raz kolejny zostanie rozegrany w krakowskiej Tauron Arenie.

W kadrze Polski na ten turniej oraz na MŚ znalazło się dwóch zawodników Jastrzębskiego Węgla: przyjmujący Tomasz Fornal oraz libero Jakub Popiwczak. Z kolei kadrą narodową Argentyny dowodzi nowy szkoleniowiec drużyny, Marcelo Mendez.

Terminarz i transmisje meczów Memoriału Wagnera 2022:

  • 2022-08-18: Argentyna – Serbia (czwartek, godzina 17.30)
  • 2022-08-18: Polska – Iran (czwartek, godzina 20.00)
  • 2022-08-19: Iran – Serbia (piątek, godzina 17.30)
  • 2022-08-19: Polska – Argentyna (piątek, godzina 20.00)
  • 2022-08-20: Argentyna – Iran (sobota, godzina 16.00)
  • 2022-08-20: Polska – Serbia (sobota, godzina 18.30).

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].