Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla z wygraną w Memoriale Wagnera

W sobotę w Krakowie zakończył się XIX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. W turnieju triumfowała reprezentacja Polski przed Argentyną i Iranem.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla z wygraną w Memoriale Wagnera

W krakowskich zawodach wystąpiło dwóch siatkarzy i trener Jastrzębskiego Węgla. Zarówno Tomasz Fornal, jak i Jakub Popiwczak dostali swoje szanse gry w turnieju i pokazali się z bardzo dobrej strony, zaś kadrą Argentyny dowodził z ławki trenerskiej nowy szkoleniowiec JW, Marcelo Mendez.

W rozgrywanym w Tauron Arenie Memoriale polscy siatkarze nie mieli sobie równych. Wygrali swoje wszystkie trzy spotkania, nie tracąc nawet seta. Tym samym potwierdzili oni swoją wysoką formę przed zbliżającymi się wkrótce Mistrzostwami Świata. Natomiast Argentyna pokonała Serbię, uległa Polakom i po tie-breaku nie sprostała Irańczykom.

Przed reprezentacją Polski jeszcze tylko wtorkowy sparing z Argentyną w katowickim Spodku, natomiast w piątek początek siatkarskiego mundialu. 26 sierpnia o godz. 20:30 biało-czerwoni zmierzą się w Katowicach z Bułgarią.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].