Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tak KS Kornowac uczci swoje 100-lecie [ZAPOWIEDŹ]

Wyjątkowy jubileusz – 100-lecia Klubu Sportowego Kornowac zaplanowano na najbliższą sobotę 27 sierpnia. Co w programie?

Tak KS Kornowac uczci swoje 100-lecie [ZAPOWIEDŹ]

Obchody rozpoczną się o godzinie 9.00 od rozgrywek drużyn. Z rocznika 2013 na boisku spotkają się: KS Kornowac, LKS Tworków, LKS Zameczek Czernica, LKS Ocice, Górnik Radlin oraz LKS 1920 Krzyżanowice. Natomiast z rocznika 2010: KS Kornowac, Naprzód 23 Rydułtowy, LKS Rafako Racibórz, KS Stal Kuźnia Raciborska, LKS Tworków i LKS Płomień Kobyla. W trakcie, bo pomiędzy 10.30 – 11.00 zaplanowano oficjalne otwarcie. W godzinach 13.00 – 14.00 zakończenie turnieju z wręczeniem nagród.

Ponadto o godzinie 15.00 mecz oldbojów, o 17.00 mecz juniorów 3 ligi wojewódzkiej: KS Kornowac - LKS Orzeł Palowice, a o 19.00 zabawa taneczna "pod chmurką".

Oprócz tego dla odwiedzających dostępna będzie strefa klubu Piast Gliwice z gadżetami klubowymi i loterią.

Jubileusz odbędzie się na boisku przy ul. Rekreacyjnej 1 w Kornowacu.

Tekst sponsorowany