Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

2. Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking. Jeszcze można się zapisać

Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking odbędą się w sobotę, 3 września w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Udział może wziąć każdy, kto ukończył 18 rok życia.

2. Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking. Jeszcze można się zapisać

Przebieg zawodów:

  • godz. 10.00-11.15 - przyjmowanie zgłoszeń i wydawanie numerów w biurze zawodów,
  • godz. 10.15-11.40 - każdy uczestnik w tym czasie może wziąć udział w przeszkoleniu strzeleckim i wykonać 5 próbnych strzałów,
  • godz. 11.45 - wspólna rozgrzewka wszystkich uczestników,
  • godz. 12.00 – start zawodów, indywidualnie co 60 sekund,

Każdy z uczestników ma do pokonania trzy okrążenia po 1 km. Po pierwszym i drugim okrążeniu zawodnicy podążają na strzelnicę i oddają 5 strzałów w pozycji leżącej z odległości 50 m do tarczy o średnicy 11 cm. Za każdy nietrafiony strzał zawodnik dodatkowo musi pokonać rundę karną 100 m.

  • ok. godz. 13.45 – dekoracja zwycięzców (godzina może ulec zmianie w zależności od ilości zgłoszonych osób)

Limit startujących to 30 osób (ze względu na możliwości przerobowe strzelnicy)

DYSTANSE, KATEGORIE WIEKOWE:

Start będzie miał charakter indywidualny co 60 sekund.

Kategorie: OPEN KOBIET i OPEN MĘŻCZYZN

  • długość trasy: 3 km (3x1 km)
  • pozycja strzelecka: 2x leżąc z podpórką
  • kary za strzały nietrafione: 100 m runda karna

ZGŁOSZENIA ORAZ OPŁATA STARTOWA:

Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej.ZAPISY W FORMIE ELEKTRONICZNEJ będą trwały do1 września 2022 r. Po tym terminie zgłoszenia możliwe tylko w biurze zawodów (w przypadku wolnych miejsc).

OPŁATY:

  • 20 zł do 1.09.2022 r. (szybkie płatności online)
  • 30 zł (gotówka) opłata wniesiona w biurze zawodów
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].