Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwszy sparing drużyny Jastrzębskiego Węgla

Pod koniec tego tygodnia Jastrzębski Węgiel rozpocznie sparingi w ramach przygotowań do nowego sezonu.

Pierwszy sparing drużyny Jastrzębskiego Węgla

W piątek (2.09) i sobotę (3.09) zespół zmierzy się w Jastrzębiu-Zdroju z Asseco Resovią Rzeszów. Drugi z tych meczów kontrolnych będzie otwarty dla kibiców oraz przedstawicieli mediów. Sobotnią potyczkę w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zaplanowano na godzinę 14:00.

Na sobotni sparing kibice oraz przedstawiciele mediów będą wpuszczani do hali wejściem głównym od strony Alei Jana Pawła II. Wstęp dla fanów na to wydarzenie jest wolny, przedstawicieli mediów również nie obowiązują żadne akredytacje na to spotkanie.

Piątkowy pojedynek z drużyną z Podkarpacia, który odbędzie się w Hali Sportowej przy ul. Reja 10 (Szeroka), będzie zamknięty dla publiczności.

Początek test-meczu z Asseco Resovią Rzeszów o godzinie 14:00.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].