Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Raciborscy tenisiści zakończyli turniej "4 gemy 2022" [ZDJĘCIA]

Na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano kolejny, a zarazem ostatni turniej cyklu turniejów tenisa ziemnego 8-iu par deblowych w formacie "4 gemy" OSiR Racibórz 2022. Tym razem 20 zawodników walczyło o ostatnie punkty. Walka była nie tylko z przeciwnikami ale również z wiatrem, który z pewnością nie pomagał w grze.

Raciborscy tenisiści zakończyli turniej "4 gemy 2022" [ZDJĘCIA]

Wyniki sobotnich zmagań:

 1. Synowiec Marek
 2. Smereka Jan
 3. Konieczny Ryszard
 4. Ściana Dariusz
 5. Wroński Maciej
 6. Zielonka Mirosław
 7. Basista  Szymon
 8. Smereka Zbigniew
 9. Afa Stefan
 10. Wiecha Jan
 11. Skawiński Roman
 12. Cebo Marian
 13. Nowotny Norbert
 14. Mirski Zbigniew
 15. Adamek Piotr
 16. Tomaszewski Sławomir
 17. Wyleżoł Adrian
 18. Kaczmarek Zbigniew
 19. Konefał Ryszard
 20. Kołpacki Lech

Klasyfikacja końcowa turnieju: 

 1. Synowiec Marek
 2. Wroński Maciej
 3. Nowotny Norbert
 4. Adamek Piotr
 5. Mirski Zbigniew
 6. Afa Stefan
 7. Ściana Dariusz
 8. Skawiński Roman
 9. Witkoś Jerzy
 10. Kołpacki Lech
 11. Basista Szymon
 12. Cebo Marian
 13. Wiecha Jan
 14. Kaczmarek Zbigniew
 15. Konefał Ryszard
 16. Wyleżoł Adrian
 17. Wranik Beata

Zdjęcie nadesłane przez organizatora
Zdjęcie nadesłane przez organizatora

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].