Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmiany w Odrze Wodzisław. Tomasz Stolarski nie jest już prezesem

Tomasz Stolarski przestał pełnić funkcję prezesa Odry Wodzisław. Stanowisko to piastował niespełna 10 miesięcy.

Zmiany w Odrze Wodzisław. Tomasz Stolarski nie jest już prezesem
Tomasz Stolarski pracował w Odrze Wodzisław od 15 listopada 2021 r. 2 września 2022 r. przestał być prezesem klubu.

Zmiany w Odrze Wodzisław. Klub poinformował, że Tomasz Stolarski od 2 września przestaje pełnić funkcję prezesa. "Dziękujemy za wszystko, prezesie" - czytamy w lakonicznym komunikacie zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej Odry. Do tej pory nie pojawił się żaden komunikat klubu, wyjaśniający tę sprawę. Nie podano także powodów rozstania.

Tomasz Stolarski pracował w Odrze Wodzisław od 15 listopada 2021 r., kiedy to na walnym zgromadzeniu wspólników został wybrany na stanowisko prezesa zarządu klubu.

Będziemy wracać do sprawy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ex_kibic (46.134. * .159) 06.09.2022 19:08
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

żenada, wszystko tajne w tym śmiesznym klubiku, i wieczny syf od spadku z ekstraklasy