Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Patryk Dudziński strzelił bramkę dla reprezentacji Polski

Zawodnik Unii Turza Śląska Patryk Dudziński zdobył debiutancką bramkę dla reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata "SOCCA WORLD CUP - Budapeszt 2022".

Patryk Dudziński strzelił bramkę dla reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski pokonała Maroko 6:0, a jedną z bramek zdobył Patryk Dudziński.

Socca to piłka nożna 6-osobowa. Dudziński został zauważony przez selekcjonera kadry podczas eliminacji mistrzostw Polski w 2021 roku, kiedy został królem strzelców tego turnieju z 20 bramkami.

Patryk w rozgrywkach ligowych piłki 6-osobowej występuje w drużynie Newells Old Boys Jastrzębie Zdrój, która należy do polskiej czołówki w piłce 6-osobowej.

Od 2021 roku był regularnie powoływany do kadry.

Polska - Maroko 6:0


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Widz (185.135. * .133) 14.09.2022 14:48

Tylko ze to nie ten Kamil Kucharski :)