Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trener Swadźba zaprasza na Mistrzostwa Raciborza w tenisie ziemnym

Prowadzona przez Mieczysława Swadźbę Młodzieżowa Szkoła Tenisa w Raciborzu organizuje dla dziewcząt i chłopców w wieku do 15 lat zawody w tenisie ziemnym. 17 września na kortach przy Zamkowej odbędą się Mistrzostwa Raciborza.

Trener Swadźba zaprasza na Mistrzostwa Raciborza w tenisie ziemnym
Organizatorem zawodów jest trener tenisa ziemnego Mieczysław Swadźba

Start imprezy zaplanowano na godz. 9.00. W programie:

  • Gry pojedyncze dziewcząt.  
  • Gry pojedyncze chłopców.
  • Gry podwójne – deble/miksty.
  • Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.
  • Poczęstunek i dobra zabawa.

Informacje i zapisy: trener M. Swadźba tel. 502 242 548 lub na kortach w sobotę-17.09.2022 przed godz. 9.00.

godz. 9.15 – losowanie,

godz. 9.30-gry

======

Regulamin zawodów

Dla dziewcząt i chłopców do 15 lat – 17.09.2022 R. (sobota)

Miejsce turnieju – korty tenisowe OSiR-u, Racibórz, ul. Zamkowa 4

Organizator – Młodzieżowa Szkoła Tenisa w Raciborzu.

Sędzia turnieju –trener mgr Mieczysław Swadźba

Uczestnicy – dziewczęta i chłopcy ur. 2007 r. i młodsi.

Zgłoszenia – telefonicznie do 16.09.2022 r. godz.20.00 – tel. 502 242 548 lub w dniu turnieju do 9.00. na kortach OSiR-u , ul. Zamkowa 4

Losowanie – 17.09.2022 r. (sobota) godz. 9.15. Rozpoczęcie gier godz.9.30

Szczegóły turnieju – turniej rozegrany zostanie systemem mieszanym: 1 faza w grupach do dwóch wygranych setów (każdy set do 4 gemów- wynik 4/3 kończy seta), przy stanie 1-1 w setach w trzecim secie rozgrywamy TIE BREAK do 7 pkt. 2 faza systemem pucharowym. Turniej rozgrywamy osobno dla dziewcząt i chłopców. W ramach turnieju rozegrany zostanie również turniej deblowy systemem pucharowym. Uczestnicy zgłaszają się do turnieju deblowego do godz. 11.00. Przy większej ilości uczestników 1 faza system PUCHAROWY !!!

O zmianach REGULAMINOWYCH decyduje ORGANIZATOR.

Losowanie debli ok.11.15. W turnieju deblowym grają razem dziewczęta i chłopcy. Przewidywane zakończenie turnieju godz. 18.30. Ew. finał turnieju – niedziela 18.09. godz. 11.00

PIŁKI – turniej rozegrany zostanie piłkami TRETORN.

NAGRODY – I miejsce – Puchar, dyplom, nagroda rzeczowa, miejsca II,III – DYPLOM i nagroda rzeczowa. Organizator przewidział poczęstunek i wodę dla każdego uczestnika.

WPISOWE do turnieju – 30 zł.

UWAGA! Każdy uczestnik musi przedłożyć ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE o braku przeciwskazań do udziału w turnieju lub ZGODĘ RODZICÓW na udział w turnieju oraz zgodę na publikację wizerunku uczestnika w mediach.

Organizator turnieju, sędzia turnieju – trener, mgr Mieczysław Swadźba

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].