Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przemysław Szweda wygrał turniej tenisowy o puchar NSZZ Solidarności RAFAKO S.A.

W sobotę 17 września rozegrano turniej tenisowy o puchar przewodniczącego NSZZ Solidarność RAFAKO S.A. dla zawodników powyżej 50 roku życia. 

Przemysław Szweda wygrał turniej tenisowy o puchar NSZZ Solidarności RAFAKO S.A.
Fot. Turniej tenisowy o puchar NSZZ Solidarności RAFAKO S.A.

Turniej rozegrano w grupach 3-osobowych. Do finałowej grupy zakwalifikowali się: Jan Wiecha, Leszek Głowacki oraz Przemysław Szweda.

Po rozegraniu bardzo wyrównanych i pasjonujących meczów, najlepszym zawodnikiem został Przemysław Szweda.

Klasyfikacja:

  1. Przemysław Szweda,  
  2. Leszek Głowacki, 
  3. Jan Wiecha.

Jeżeli dopisze jesienna pogoda to w najbliższą sobotę i niedzielę zostanie rozegrany turniej z udziałem zawodników młodszych oraz turniej kobiet.


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].