Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przemysław Szweda wygrał turniej tenisowy na korcie RAFAKO

W sobotę 24 września odbył się turniej tenisowy Open o Puchar NSZZ Pracowników Zakładów Pracy „RAFAKO”, którego przewodniczącym jest Marek Langer.

Przemysław Szweda wygrał turniej tenisowy na korcie RAFAKO

Turniej odbył się w formule Open, startowali w nim zawodnicy młodzi jak i powyżej 50 lat.

Przybyłych zawodników rozlosowano do grup 3-osobowych. Po rozegraniu meczów grupowych najlepsi grali dalej tytuł o najlepszego zawodnika.

Zawody wygrał Przemysław Szweda.

Klasyfikacja koncówa:

  1. Przemysław Szweda,
  2. Christian Bosca Navarro (zawodnik z Hiszpanii),
  3. Leszek Głowacki,
  4. Jan Wiecha.

Organizator turnieju postanowił aby zawodnicy, którzy zajęli w swoich grupach 2 i 3 miejsca również rozgrywali mecze między sobą.

W turnieju wzięła udział również Julia Maślanka, która za swój udział otrzymała pucharek i dyplom za pierwsze miejsce.

Najstarszym zawodnikiem turnieju był Jan Wiecha.

Organizatorzy zawodów: TKKF „RAFAKO”, NSZZ Pracowników Zakładów Pracy RAFAKO. 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].