Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Decor Bełk na fali. Ponownie ograł ROW 1964 Rybnik na stadionie przy Gliwickiej [ZDJĘCIA]

W 9 kolejce śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROWu 1964 Rybnik przegrali na własnym stadionie z Decorem Bełk 1:2. Nie udał się rybniczanom rewanż za porażkę w Pucharze Polski, w którym to Decor wyeliminował ROW z kolejnej rundy.

Decor Bełk na fali. Ponownie ograł ROW 1964 Rybnik na stadionie przy Gliwickiej [ZDJĘCIA]

Podopieczni Ołeksandra Szewelichina przystępowali do meczu wzmocnieni przez Pawła Mandrysza oraz Christiana Lopeza Delgado, a także po zwycięskim pojedynku z Czechowicami - Dziedzicami. Decor natomiast ma na koncie falę sukcesów. Wyeliminował ROW 1964 Rybnik z Pucharu Polski a także w kolejnej rundzie Naprzód Rydułtowy. W lide w ostatniej kolejce ograł Gwarka Ornontowice.

Spotkanie w Rybniku początkowo przebiegało po myśli piłkarzy ROWu. Po strzale Łukasza Krakowczyka zielono - czarni do przerwy prowadzili 1:0. W drugiej połowie popis dał Bartosz Semeniuk zdobywając dwie bramki, dzięki czemu Decor wrócił do Bełku z trzema punktami.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].