Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Darterskie derby Raciborza w Tychach [ZDJĘCIA]

W sobotę 1 października odbył się trzeci Otwarty Turniej Steel Dart z cyklu UnderDart w Tychach.

Darterskie derby Raciborza w Tychach [ZDJĘCIA]
Fot. Piotr Kaczmarczyk

Udział wzięło 42 zawodników w tym trzech zawodników z Amatorskiej Ligi Darta rozgrywanej w PCSie oraz na OSiRze: Krzysztof Humeniuk, Andrzej Skrzymowski i Piotr Kupka.

Po wygraniu swoich grup przystąpili oni to kolejnych etapów rozgrywek. Krzysztof Humeniuk dotarł do 1/8 finału, natomiast Andrzej Skrzymowski i Piotr Kupka spotkali się w wielkim finale.

Po bardzo wyrównanej grze, lepszym okazał się tym razem Skrzymowski Andrzej, wygrywając w legach 5:3. Piotr Kupka oprócz drugiego miejsca w turnieju wygrał statuetkę za rzucenie maksa (180 pkt), których w całym turnieju uzbierał najwięcej ze wszystkich uczestników (x4).

Serdecznie zaprasza się miłośników tego sportu do PCSu na 6 rundę Amatorskiej Ligi Darta, która odbędzie 22 października (sobota) o godz. 17:00.

źródło: PCS w Raciborzu


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].