Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

UKS Start Pietrowice zbiera kolejne punkty w I lidze [ZJDĘCIA]

W sobotni wieczór szczypiornistki UKS Start Pietrowice Wielkie rozegrały swój czwarty mecz w I lidze. W hali sportowej Zespołu Szkół w Kuźni Raciborskiej zmierzyły się z Klubem Sportowym Cracovia 1906.

UKS Start Pietrowice zbiera kolejne punkty w I lidze [ZJDĘCIA]

Zawodniczki wcześniej spotykały się jedynie na meczach sparingowych grając jeszcze w II lidze. Pierwsza połowa zakończyła się wyrównanym wynikiem 13:12. W drugiej części spotkania gospodynie wzięły sprawy w swoje ręce i sukcesywnie powiększały swoją przewagę. Mecz zakończył się z ośmiopunktową przewagą UKS-u.

UKS Start Pietrowice Wielkie - KS Cracovia 1906 29:21 (13:12)

UKS: Laura Szczepanik, Julia Pawłowska 1, Karolina Bugdoll, Joanna Rodak 3, Alicja Skotnicka 5, Weronika Malinowska, Dominika Jakubiec 3, Kamila Czapla, Agnieszka Zioła 7, Wiktoria Pietryga 2, Oliwia Przystalska 3, Sandra Matusik 5. Trener: Michał Kmieć.

Spotkanie sędziowały: Magdalena Bązi-Chałupczak, Anna Chojnowska.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].