Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Dwa szybkie mecze oraz walka do ostatniego punktu [ZDJĘCIA]

W niedzielne przedpołudnie rozegrano cztery spotkania Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zobacz jak poszło Twojej ulubionej drużynie.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Dwa szybkie mecze oraz walka do ostatniego punktu [ZDJĘCIA]

Jako pierwsze na boisku zmierzyły się drużyny SRC Team z KRS TKKF Jastrząb oraz Enter DeLaHair Instal-Mag ze Złotnikiem. Oba spotkania zakończyły się zwycięsko po 3 setach dla Jastrzębia oraz Entera. W kolejnej turze na parkiecie Areny Rafako  Nowiny.pl Katolik Group zmierzyły się z Agrotim-Na Fali. Wygranym w tym zaciętym spotkaniu zostały Nowiny, które wygrały 3:2. W ostatnim meczu tego dnia Omerta-Northern zagrała z Progressem Szkoła Językowa. Tutaj podobnie jak u sąsiadów, dopiero piąty set zdecydował o zwycięstwie Omerty.

Wyniki 2. kolejki Zoo-Mar JP Telebim RLPS:

  • Liga mężczyzn:
Enter DeLaHair Instal-Mag – Złotnik 3:0 (25:18, 25:15, 25:18)
Nowiny.pl Katolik Group – Agrotim-Na Fali 3:2 (22:25, 25:27, 25:19, 25:17, 15:8)
Omerta-Northern – Progress Szkoła Językowa 3:2 (12:25, 28:26, 18:25, 25:12, 16:14)
  • Liga kobiet:

SRC Team – KRS TKKF Jastrząb 0:3 (18:25, 20:25, 14:25)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].