Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Klub Siatkarski Racibórz wygrał z AT Jastrzębskiego Węgla [ZDJĘCIA]

Trzeci mecz z rzędu rozgrywał u siebie Klub Siatkarski Racibórz. W sobotnie popołudnie Raciborzanie podejmowali zawodników Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. Trzy punkty zostały w Raciborzu, choć młodzi adepci urwali jednego seta.

Klub Siatkarski Racibórz wygrał z AT Jastrzębskiego Węgla [ZDJĘCIA]
Fot. Maciej Lorenz - Klub Siatkarski Racibórz

Pierwszy set mógł podobać się kibicom. Długie akcje i walka o każdą piłkę powodowały, że mecz był dynamiczny. Gra była wyrównana do połowy seta, wtedy to gospodarze podkręcili tempo i budowali przewagę. Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 25:21.

Druga partia zaczęła się od dobrych zagrywek Akademii Talentów, gdzie dwoma asami serwisowymi popisał się kapitan zespołu gości. Zawodnicy KS Racibórz próbowali gonić wynik. Doprowadzili nawet do remisu, ale festiwal błędów spowodował, że drugi set padł łupem gości, wynikiem 19:25. 

Trzecia część meczu to dominacja drużyny Marcina Polowczyka od samego początku. Dobra gra blokiem i skuteczne kontry pozwoliły gospodarzom dowieźć bezpieczny wynik do końca seta. Raciborzanie wygrali 25:18.

Czwarty set wyglądał podobnie. Tym razem KS Racibórz odpychał przeciwników od siatki, celując zagrywkami. Po słabszym przyjęciu goście nadziewali się na blok drużyny z Raciborza. Ostatecznie czwarta partia zakończyła się wynikiem 25:20, a cały mecz 3:1.

Przed ekipą z Raciborza wyjazdowy mecz Bielskiem, następnie w domu, na hali przy ul. Łąkowej podejmą drużynę Górnika Radlin.

źródło: Klub Siatkarski Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].