Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

SK Górnik Radlin pewnie wygrał w Bielsku-Białej

W sobotę 22 października w Bielsku-Białej został rozegrany kolejny mecz I Ligi Śląskiej. 

SK Górnik Radlin pewnie wygrał w Bielsku-Białej
Fot. SK Górnik Radlin

Radlinianie pewnie pokonali gospodarzy 3:0. Przeciwnik nie zmusił siatkarzy z Radlina do rozwinięcia skrzydeł. Dzięki temu w spotkaniu mogli zagrać zawodnicy rezerwowi.

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 0:3 (9:25, 20:25, 19:25) 

Skład: Dzido, Rybarczyk, Maciej, A.Barteczko, Taterka, Boduch, Kamiński, Płaczek (Libero), Gałczyński, J.Barteczko, K.Barteczko, Skorzysko, trener - Marek Przybysz.  

Następny mecz odbędzie się 5 listopada o godzinie 18:00 w Hali MOSiR w Radlinie.

źródło: SK Górnik Radlin


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].