Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pobiegli w XIV memoriale im. Zbigniewa Marszałkowskiego [ZDJĘCIA]

To już 14 edycja memoriału im. Zbigniewa Marszałkowskiego. Uczestnicy imprezy pobiegli na wymagającej, crossowej trasie (szuter, ziemia, asfalt, trawa) na trzech dystansach: maratonu, 7 km i 18 km.

Pobiegli w XIV memoriale im. Zbigniewa Marszałkowskiego [ZDJĘCIA]
Start biegów na 7 km i 18 km

Trasa biegu niezmienna jest od lat. 7 km pętle prowadziły po wilchwiańsko-mszańskich bezdrożach. Pogoda dopisała, świeciło piękne słońce. O godz. 7.00 pierwsi zawodnicy ruszyli na trasę maratonu (42km), o godz. 10.00 odbył się start biegu na 7 km i na 18 km. Zawody odbywały się na pętlach.

Celem imprezy jest popularyzacja biegów masowych jako formy zdrowego i aktywnego stylu życia oraz promocja miasta Wodzisławia Śląskiego, upamiętnienie założyciela oraz pierwszego prezesa klubu KS Forma Wodzisław Śląski, Ś.P. Zbigniewa Marszałkowskiego, a w tym roku również uczczenie 18-lecia istnienia Klubu (stąd bieg na 18 km).

Organizatorami wydarzenia byli: Klub Sportowy Forma Wodzisław Śląski, miasto Wodzisław Śląski, Klub Sportowy Wicher Wilchwy.

WYNIKI

7 km

  1. Bartłomiej Kuźnik - Forma
  2. Połomski Grzegorz
  3. Michał Wowra

Maraton

  1. Sylwester Mynarski
  2. Bartłomiej Muszewski - Forma
  3. Rafał Poletajew

18 km

  1. Bartosik Sebastian - Forma
  2. Tomasz Słupik
  3. Krzysztof Duda

W zawodach udział wzięło 37 uczestników.

 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].