Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Klub Siatkarski Racibórz odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu

W pierwszym wyjazdowym meczu w tym sezonie Klub Siatkarski Racibórz wybrał się do Bielska-Białej, gdzie zagrał z drużyną BBTSu Włókniarza.

Klub Siatkarski Racibórz odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu
Fot. Klub Siatkarski Racibórz

W pierwszym secie było widać dominację zespołu z Raciborza. Pewna gra, z niewielką ilością błędów, pozwoliła bez problemu zakończyć seta wynikiem 20:25.

W drugiej partii na boisku zameldował się drugi garnitur zespołu gości. Gra była nieco bardziej wyrównana, jednak wypracowaną przewagę udało się dowieźć do końca, wynikiem 22:25.

Trzeci set, to rozluźnienie w szykach przyjezdnych i gra punkt za punkt. Doświadczenie zespołu z Raciborza zaprocentowało w końcówce. Goście wygrali 23:25.

To czwarte zwycięstwo z rzędu drużyny KSR. Obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli, tracąc oczko do zespołu Górnika Radlin. Już za dwa tygodnie walka o fotel lidera z drużyną z Radlina.

Mecz odbędzie się 19 listopada o godzinie 17:00.

źródło: Klub Siatkarski Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].