Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolejna wygrana siatkarzy SK Górnika Radlin

W sobotę w Hali MOSiR w Radlinie zostało rozegrane kolejne spotkanie I Ligi Śląskiej.

Kolejna wygrana siatkarzy SK Górnika Radlin
Fot. SK Górnik Radlin

Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu obu zespołów, w obecności dużej liczby kibiców. Tym meczem gospodarze potwierdzili miano zespołu niepokonanego we własnej hali od dwóch sezonów.

MVP spotkania został Rafał Rybarczyk. Zespół z Radlina zajmuje pierwsze miejsce w I Lidze Śląskiej w grupie B, z komplet zwycięstw. 

Za dwa tygodnie zespół z Radlina zagra z równie mocnym przeciwnikiem w Raciborzu. Natomiast 26 listopada w Hali MOSiR zostanie rozegrane spotkanie z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla. Będzie to pierwsza kolejka rundy rewanżowej.

SK Górnik Radlin - Talent Sferawent Cieszyn 3:1 (25:22, 25:27, 25:10, 26:24)

skład:

Dzido, Rybarczyk, A.Barteczko, Boduch, Taterka, Maciej, Lisicki (libero), Płaczek, Skorzysko, Kamiński, J.Barteczko, K.Barteczko, Gałczyński, trener: Marek Przybysz. 

źródło: SK Górnik Radlin


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].