Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Drużyny SWD Wodzisław Śląski z kompletem punktów

Drużyny SWD Wodzisław Śląski rozegrały swoje spotkania w rozgrywkach I ligi kobiet oraz rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorek U-17.

Drużyny SWD Wodzisław Śląski z kompletem punktów
Fot. FB SWD Wodzisław Śląski

I-ligowy zespół zalicza właśnie passę czterech zwycięstw z rzędu i zajmuje trzecią pozycję w obecnej kampanii ligowej.

Natomiast drużyna U-17 wygrała na trudnym terenie we Wrocławiu, pokonując zespół Ślęzy, dzięki czemu wodzisławianki zajmują piątą pozycję w najwyższej lidze rozgrywek Juniorek Młodszych w Polsce w gr. południowej.

Drużyna SWD Wodzisław Śląski w najbliższą sobotę w ramach rozgrywek I ligi zmierzy się w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Bogumińskiej 8 ze Skrą Częstochowa o godz. 14:00.

Tydzień później SWD będzie organizatorem Międzynarodowego Turnieju Barbórkowego o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisław Śląski, gdzie udział w turnieju wezmą renomowane polskie oraz zagraniczne marki. Zwieńczeniem całego turnieju będzie spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski, w którym SWD II zagra z LFA Szczecin o godz. 17:00 na stadionie Aleja przy ul. Bogumińskiej 8 w Wodzisławiu Śląskim.

źródło: SWD Wodzisław Śląski


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~AriS (87.152. * .160) 15.11.2022 10:02

Bravo dziewczeta!Jestesmy z was dumni!