Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Enter z trudem pokonał Szkołę Językową w V kolejce [ZDJĘCIA]

W niedzielne przedpołudnie rozegrano cztery spotkania Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zobacz jak poszło Twojej ulubionej drużynie.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Enter z trudem pokonał Szkołę Językową w V kolejce [ZDJĘCIA]

W pierwszej turze na parkiecie Areny Rafako lider ligii zmierzył się z Progress Szkoła Językowa. Łatwo jednak nie było - Enter DeLaHair Instal-Mag wygrał dopiero po 5 setach. Podobna walka była toczona po drugiej stronie kotary. Agrotim-Na Fali w tie-breaku pokonał ZOO MAR Lunatyków.

Następnie na hali pojawiła się drużyna Złotnika, która zmierzyła się z Nowiny.pl Katolik Group. Faworyt w tym spotkaniu nie zawiódł - Nowiny sprawnie wygrały 3:0. W lidze kobiet zawodniczki KRS TKKF Jastrząb podjęły drugą drużyne seniorek PV Volley Krapkowice. Siatkarki z Krapkowic szybko pokonały rywalko 3:0.

Wyniki 5. kolejki Zoo-Mar JP Telebim RLPS:

  • Liga mężczyzn:
Enter DeLaHair Instal-Mag – Progress Szkoła Językowa 3:2 (22:25; 17:25; 25:23; 25:23; 15:9)

Agrotim-Na Fali – ZOO MAR Lunatycy 3:2 (23:25; 25:23; 30:28; 22:25; 15:9)

Złotnik – Nowiny.pl Katolik Group 0:3 (21:25; 17:25; 12:25)

  • Liga kobiet:

KRS TKKF Jastrząb – PV Volley Krapkowice Seniorki II 0:3 (22:25; 24:26; 19:25)


Więcej na www.rlps.com.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].