Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkarze z Radlina znów liderem tabeli

W sobotę 26 listopada została rozegrana szósta kolejka I Ligi Śląskiej gr B. W tym dniu Radlinianie podejmowali we własnej hali zespół Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Siatkarze z Radlina znów liderem tabeli
Fot. SK Górnik Radlin

Spotkanie zakończyło się wygraną siatkarzy z Radlina w trzech setach. Kluczem do sukcesu, było bardzo dobre przyjęcie (Łukasz Taterka 100%), trudna zagrywka oraz dobra gra bloku. W meczu dużo szansy gry dostali młodzi zawodnicy, juniorzy i kadeci, przed którymi najważniejsze spotkania w rozgrywkach młodzieżowych.

SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:18, 25:19, 25:20)

skład Górnika:

Dzido, Taterka, Boduch, A.Barteczko, Rybarczyk, Maciej, Lisicki (Libero), J.Barteczko, K.Barteczko, Płaczek, Skorzysko, Kamiński, Gałczyński, trener: Marek Przybysz.

Kolejny mecz Radlinianie rozegrają w piątek 2 grudnia w Jaworznie. Natomiast następne spotkanie w Hali MOSiR Radlin odbędzie się już 9 grudnia (piątek) o godzinie 18:00.

źródło: SK Górnik Radlin


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].