Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 18.40: 44 384,60 zł
O 17.20 było: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

Kto, z kim, kiedy? Futsalowe ZAPOWIEDZI na 03/04.12.2022 [Aktualizacja]

Terminarz kolejnego weekendu z futsalem został mocno „okrojony” przez niedzielny mecz reprezentacji Polski na MŚ. Zestaw 4 najbliższych spotkań wygląda dość ubogo, ale emocji nie zabraknie, bo każda z drużyn chce zgarnąć komplet punktów. Zapraszamy do lektury.

Kto, z kim, kiedy? Futsalowe ZAPOWIEDZI na 03/04.12.2022 [Aktualizacja]

I liga (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź III weekendu (03.12.2022)

  • Ada Salon Fryzjerski – SOLIDUM-Usługi Brukarskie (sb 20:00)

II liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź III weekendu (04.12.2022)

  • Instal DWT – Ululani FC (nd 20:00)
  • Boxy Group – AmeWi-Bruk (nd 21:00)

II liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź III weekendu (03.12.2022)

  • Janeta Lubomia – MK Loft (sb 21:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].