Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Drengowie z wizytą w Raciborskim Stowarzyszeniu Strzeleckim

W sobotę 26 listopada w Raciborzu gościła reprezentacja Drengów.

Drengowie z wizytą w Raciborskim Stowarzyszeniu Strzeleckim
Fot. Raciborskie Stowarzyszenie Strzeleckie

W ramach integracji przygotowano w RSS rekreacyjne strzelanie. Była okazja dotknąć, obsłużyć oraz celnie strzelać z różnych typów broni, aby każdy mógł doświadczyć strzelectwa w jak najszerszym zakresie.

Na miejscu pracowała solidna grupa instruktorska tak, aby każdy uczestnik mógł czuć się zaopiekowany.

Kiedy już kurz opadł, lufy wystygły, a broń bezpiecznie wylądowała na odpoczynek w miejscach określonych ustawą o broni i amunicji, goście przeszli w rolę gospodarzy. W tej roli spisali się wyśmienicie. W swoim grodzie zlokalizowanym przy Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu przygotowali prawdziwą klimatyczną ucztę.

źródło: Raciborskie Stowarzyszenie Strzeleckie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].