Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 18.40: 44 384,60 zł
O 17.20 było: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

Pobiegli w towarzyskim biegu. "Spalamy świąteczne kalorie" [ZDJĘCIA]

26 grudnia w Rydułtowach odbył się towarzyski, świąteczny bieg na ok 10km. Trasa obejmowała najbardziej rozświetlone części miasta. 

Pobiegli w towarzyskim biegu. "Spalamy świąteczne kalorie" [ZDJĘCIA]

Pamiątkowe, symboliczne medale zrobione przez dzieci, słodkości na zakończenie biegu i trasa obejmująca świąteczne iluminacje Rydułtów. Grupa Run Rydułtowy zorganizowała w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia "świąteczne spalanie kalorii".

- To pierwsza edycja, wyszło to spontanicznie. Są święta, okazja do spotkania się, a że jesteśmy jedną wielką biegową rodziną to chcieliśmy połączyć spalanie kalorii, aktywność i integrację. Trasa plus minus 10km z tempem dostosowanym do najwolniejszego zawodnika. Chcemy się zintegrować, porozmawiać, taki luźny trening. W planie mamy odwiedzenie pewnych punktów na mapie Rydułtów, gdzie są świąteczne dekoracje. Na pewno Rynek, Osiedle Karola, tężnia, Osiedle Orłowiec itd. - mówi Daniel Urbasik.

Start biegu miał miejsce przy budynku siedziby Stowarzyszenia Moje Miasto. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].