Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 19.29: 64 402,26 zł
O 18.40 było 44 384,60 zł; o 17.20: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

PCS w Raciborzu przedstawiło program zajęć podczas ferii zimowych

Powiatowe Centrum Sportu, podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowało szereg atrakcji na zbliżający się czas ferii zimowych w województwie śląskim.

PCS w Raciborzu przedstawiło program zajęć podczas ferii zimowych
Fot. Program zajęć podczas ferii zimowych

Pierwsze zajęcia rozpoczną się jeszcze w okresie ostatnich zajęć szkolnych, tj. 13 stycznia.

Będzie to turniej „pływania" na ergometrach, czyli potocznie zwanych – wioślarzach, skierowany do uczniów szkół podstawowych powiatu raciborskiego. Regularne zajęcia dla dzieci, młodzieży, a także osób dorosłych będą realizowane codziennie przez całe ferie od soboty 14 stycznia do niedzieli kończącej czas przerwy w nauce, morsowaniem i sanowaniem w dniu 29.01.2023 r. na plaży w Bukowie.

PCS udostępni całe swoje zaplecze na zajęcia z tenisa stołowego, badmintona, łucznictwa, siatkówki, gier zespołowych, jak również strzelania z broni pneumatycznej, co jest nowością w ofercie. W soboty miłośnicy NordicWalking będą uprawiać swoją dyscyplinę wspólnie z instruktorem. Odbędą się zawody mikstów siatkarskich, darta, tenisa stołowego podzielonego na kategorie – dzieci i dorośli. Wszystkie wspomniane zajęcia odbywać się będą do godz. 15.00, a w godzinach popołudniowo-wieczornych PCS gościć będzie mistrzów sztuk walki z całej Europy, którzy poprowadzą warsztaty z okazji rocznicy powstania organizacji Aikido w Raciborzu.

W przeddzień zakończenia ferii zorganizowane zostanie spotkanie z cenionym menedżerem siatkarskim Jakubem Michalakiem. Natomiast w niedzielę odbędzie się mecz siatkarski z udziałem raciborskich olimpijczyków – Ryszarda Wolnego, Moniki Brzostek, Leszka Olszewskiego.

Mecz będzie akcją charytatywną w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

źródło: PCS w Raciborzu


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].