Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Futsalowe ZAPOWIEDZI na 21/22.01.2023

Bieżące rozgrywki dotarły do fazy, w której można zapewnić już sobie najcenniejsze trofea. Stawką szlagierowych pojedynków kolejnego weekendu jest tytuł mistrzowski XX edycji HLPN. Ponadto w kilku innych meczach będą rozstrzygały się losy awansów i spadków. Zapraszamy do lektury.

Kto, z kim, kiedy? Futsalowe ZAPOWIEDZI na 21/22.01.2023

I liga (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź VIII weekendu (21/22.01.2023)

 • Harpagany Partner Security Au – Ada Salon Fryzjerski (sb 19:00)
 • Piękny Trawnik – Stopiw Garage (nd 17:00)
 • Marek&Dariusz Metallbau GmbH – PRD Kühn (nd 18:00)
 • SOLIDUM-Usługi Brukarskie – Galaktikos (nd 19:00)

II liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź VIII weekendu (21.01.2023)

 • EterKilometer – Arka Jarka (sb 15:00)
 • AmeWi-Bruk – Instal DWT (sb 16:00)
 • Ululani FC – Boxy-Group (sb 18:00)
 • FC Łapanka – LKS Zielone Żubry (sb 20:00)

II liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź VIII weekendu (21/22.01.2023)

 • Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz – K-Instal (sb 17:00)
 • Janeta Lubomia – Concrete DM (nd 15:00)
 • Palbud – HimelJob Praca w Austrii (nd 16:00)
 • Trza Siec – MK Loft (nd 20:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].