Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

OSiR w Raciborzu zaprasza na walentynkowe warsztaty dla par [ZAPOWIEDŹ]

Chciałbyś, chciałabyś wyjątkowo spędzić dzień zakochanych? Marzysz o czymś wyjątkowym poza romantyczną kolacją czy wspólnym spacerze? OSiR w Raciborzu zaprasza na Walentynkowe warsztaty dla par.

OSiR w Raciborzu zaprasza na walentynkowe warsztaty dla par [ZAPOWIEDŹ]
Fot. OSiR w Raciborzu

Zajęcia taneczne na poziomie podstawowym, dla osób chcących poznać Bachatę, odbędą się 11.02.2023 r.

Na warsztatach nauczycie się prostych ale efektownych figur, zaczynając od poznania kroku podstawowego i obrotów, panowie nauczą się partnerowania, czyli prowadzenia partnerki, a panie jak odczytywać i reagować na prowadzenie partnera.

Zajęcia pomogą poczuć się konfortowo na parkiecie i czerpać radość z tańca, wspaniałe się przy tym bawiąc.

Warsztaty odbywać się będą w kameralnym gronie.

Cena: 60,00 zł od pary.

Całość wydarzenia dopełni cudowna muzyka. Przewidziany dla wszystkich par słodki poczęstunek.

Liczba miejsc dla par mocno ograniczona.

Zapisy pod numerem: 32 415 37 17 lub na maila: sport@osirraciborz.pl

źródło: OSiR Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~naszaklasa (178.255. * .180) 23.01.2023 08:53

parzenie w parach w paprotnych oparach, potem jazda na rolbie a na koniec ochładzanie zmysłów nowym agregatem do lodu. cała nasza klasa się zapisała..