Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

I Runda Amatorskiej Ligi Darta w Raciborzu [ZDJĘCIA]

W ramach 31. Finału WOŚP w PCS-ie rozegrana została I Runda Amatorskiej Ligi Darta sezonu 2023. 

I Runda Amatorskiej Ligi Darta w Raciborzu [ZDJĘCIA]
Fot. PCS Racibórz

Do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba uczestników – 47 osób. Liga pozyskała kolejnych zawodników więc obecnie przyjeżdżają nie tylko mieszkańcy powiatu raciborskiego, ale również ościennych czyli: rybnicki, kędzierzyńsko-kozielski, wodzisławski, głubczycki, a nawet z województwa dolnośląskiego.

Klasyfikacja końcowa:

Kat. Kobiety

 1. Joanna Przybilska,
 2. Sonia Sokołowska,
 3. Agnieszka Bielińska,
 4. Agnieszka Grzymajło.

Kat. Młodzież

 1. Bruno Soroka,
 2. Emilia Kupka,
 3. Maciek Chęć,
 4. Daniel Kupka.

Kat. Mężczyźni

 1. Rafał Soroka,
 2. Piotr Kupka,
 3. Daniel Choroba,
 4. Marek Szalc.

Sędziowie zawodów: Krzysztof Humeniuk, Andrzej Skrzymowski, Piotr Kupka.

źródło: PCS Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].