Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Futsalowe ZAPOWIEDZI na 04/05.02.2023

Do zakończenia XX edycji HLPN zostało już niewiele czasu. W sobotę zaległe mecze grupowe rozegrają ekipy II ligi, natomiast w niedzielę ruszają play-offy z udziałem drużyn I ligi, które wyłonią finalistów bieżących rozgrywek. Zapraszamy do lektury.

Kto, z kim, kiedy? Futsalowe ZAPOWIEDZI na 04/05.02.2023

I liga – miejsca od 1 do 4 (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź X weekendu (05.02.2023)

  • Piękny Trawnik – Stopiw Garage (nd 17:00)
  • Marek&Dariusz Metallbau GmbH – PRD Kühn (nd 18:00)

I liga – miejsca od 5 do 8 (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź X weekendu (05.02.2023)

  • Harpagany Partner Security Au – Ada Salon Fryzjerski (nd 19:00)
  • Galaktikos – SOLIDUM-Usługi Brukarskie (nd 20:00)

II liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź X weekendu (04.02.2023)

  • Instal DWT – Arka Jarka (sb 20:00)

II liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź X weekendu (04.02.2023)

  • Janeta Lubomia – Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz (sb 19:00)
  • HimelJob Praca w Austrii – Concrete DM (sb 21:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].