Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Powiatowym Centrum Sportu poznano wyborowych strzelców z broni pneumatycznej [ZDJĘCIA]

Finałem prowadzonych w trakcie ferii zajęć ze strzelectwa pneumatycznego był turniej pn. „Sokole oko” przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych.

W Powiatowym Centrum Sportu poznano wyborowych strzelców z broni pneumatycznej [ZDJĘCIA]
Fot. PCS Racibórz

W najliczniejszej kategorii – uczniów szkół podstawowych wygrali:

  • Agata Siwek,
  • Paweł Bednarz,
  • Leon Kwiecień.

Wyniki drugiej grupy – uczniów szkół ponadpodstawowych, były następujące:

  • Wiktor Lamla,
  • Paulina Krettek,
  • Jakub Jurecki.

W ostatniej grupie - seniorów najlepsi okazali się:

  • Rafał Kwiecień,
  • Artur Rębisz,
  • Krzysztof Reszka.

Organizatorzy dziękują za pomoc instruktorowi wyszkolenia strzeleckiego służb mundurowych prowadzącego turniej, a także Alojzemu Brzonkalikowi – sędziemu sportowemu III klasy i niezawodnej Izabeli Kowalczyk.

źródło: PCS Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].