Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Michał Goralczyk trenerem SWD Wodzisław Śląski

Nowym trenerem I-ligowego SWD Wodzisław Śląski został Michał Goralczyk.

Michał Goralczyk trenerem SWD Wodzisław Śląski
Fot. FB SWD Wodzisław Śląski

Trener Goralczyk jest także aktualnym szkoleniowcem drużyny Odry Centrum Wodzisław Śląski, występującej w I lidze wojewódzkiej Juniora Młodszego B1. 

Michał Goralczyk funkcje trenera Odry Centrum Wodzisław sprawuje już od 4 lat, w aktualnej kampanii ligowej zajmuje ze swoim zespołem dziewiątą pozycję z dorobkiem 14 punktów. 

W przeszłości nowy szkoleniowiec SWD był także trenerem Naprzód 32 Syrynii, która swoje mecze rozgrywała w A-klasie w podokręgu Racibórz.

źródło: FB SWD Wodzisław Śląski


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Yyyy (84.82. * .142) 08.02.2023 11:35

Ale nowina ...... Może by tak wyniki sparingów napisac