Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Wodzisław zaprezentowała piłkarzy. Średnia ich wieku to nieco ponad 20 lat [ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO]

Powracają ligowe rozgrywki rundy wiosennej sezonu 2022/2023 w piłce nożnej. Z tej okazji w miniony piątek (17.02) zawodnicy i sztab szkoleniowy Odry Wodzisław zaprezentowali się fanom. - Będziemy walczyć do upadłego, aby Odra wygrała każdy mecz - zapowiedzieli.

Odra Wodzisław zaprezentowała piłkarzy. Średnia ich wieku to nieco ponad 20 lat [ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO]
Głównym punktem piątkowego spotkania, które zorganizowano w Piwiarni Warka w Wodzisławiu Śl. była prezentacja drużyny, a w szczególności nowych nabytków Odry. (fot. Justyna Koniszewska)

Głównym punktem piątkowego spotkania, które zorganizowano w Piwiarni Warka w Wodzisławiu Śl. była prezentacja drużyny, a w szczególności nowych nabytków Odry. - Przyszło do nas 11 nowych zawodników - poinformował Marcin Piwoński, prezes Odry Wodzisław Śląski. Dodał, że przez ostatnie miesiące sztab analizował kadrę. - Dobieraliśmy ich charakterologicznie - mówił zwracając uwagę, że średnia wieku całej drużyny wynosi 20,86.

Nowymi zawodnikami Odry Wodzisław zostali: Robert Poźniak, Michał Batelt, Szymon Mroczko, Jakub Białas, Łukasz Gajda, Maksymilian Roguła, Marcin Oślizlok, Mateusz Popczyk, Miłosz Pietrowski oraz Mikołaj Karwot. Podczas spotkania przekazano kibicom, że klub rozwiązał kontrakty z szóstką piłkarzy z Ukrainy. Do drużyny ma dołączyć jeszcze dwóch zawodników. Ich nazwiska mają zostać niebawem upublicznione.

- Runda wiosenna, będzie walką o każdy punkt - mówił trener Piotr Hauder. - Ci zawodnicy to żołnierze, którzy są w stanie sprostać temu zadaniu. Ale jako drużyna, bo pojedynczo nikt nie jest w stanie nic zrobić. Pracują bardzo solidnie i uczciwie. Nie ma zawodnika, który się miga od treningów i leniuchuje - dodał. Zapowiedział, że razem sztab szkoleniowy oraz zawodnicy będą walczyć do upadłego, aby Odra wygrała każdy mecz. Kapitan Odry Wodzisław zauważył, że boisko zweryfikuje ich jako drużynę. - Jesteśmy dobrze przygotowani do rudny wiosennej. Wychodząc na boisko będziemy mieli w głowie jeden cel - zdobyć trzy punkty - mówił. Zaprosił także fanów do kibicowania na trybunach. - Ten doping wiele to dla nas znaczy - podkreślił.

W trakcie spotkania w imieniu udziałowców niebiesko-czerwonych zabrał głos Michał Piotrowski. - Cieszę się, że możemy się tu spotkać i wspierać odrę. Myślę, że z tą ekipą damy rady. Było nas więcej, ale niektórzy zrezygnowali. Czekamy na następnych. Jeżeli ktoś miałby chęć i ochotę wspomagać nieco inaczej ten klub to zapraszam - mówił.

Przypomnijmy, że obecnie niebiesko-czerwoni grają w grupie III w III lidze. W sezonie 2021/2022 zdobywając 43 punkty, uplasowali się na 11 miejscu.

Całe spotkanie relacjonowaliśmy na żywo za pośrednictwem mediów społecznościowych

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~jojajojo (91.225. * .42) 20.02.2023 10:03

A browar mentzen się wycofał ze sponsoringu?