Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Agrotim goni Lunatyków [ZDJĘCIA]

W minioną niedzielę rozegrano X kolejkę Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Lunatycy wygrali w tie-breaku z Enterem, Agrotim sprawnie rozprawił się w trzech setach z Omertą, a Progress wygrał ze Złotnikiem. W lidze kobiet drużyna TKKF Jastrząb wygrała 3:0 z Juniorkami z Krapkowic.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Agrotim goni Lunatyków [ZDJĘCIA]
Paweł Koczwara (Agrotim-Na Fali) w ataku, fot: Roman Kędzierski

Wyniki 10. kolejki Zoo-Mar JP Telebim RLPS:

  • Liga mężczyzn:

Enter DeLaHair Instal-Mag - ZOO-MAR Lunatycy 2:3 (18:25, 25:22, 25:21, 23:25, 7:15)

Omerta-Northern - Agrotim-Na Fali 0:3 (18:25, 21:25, 19:25)

Progress Szkoła Językowa - Złotnik 3:1 (25:17, 25:23, 23:25, 25:16)

  • Liga kobiet:

KRS TKKF Jastrząb - PV Volley Krapkowice Juniorki 3:0 (25:14, 25:23, 25:9)


Więcej na www.rlps.com.pl

Fot. w galerii zdjęć - Roman Kędzierski

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].