Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Masakryczna impreza na Trzech Wzgórzach. Pobiegli w morderczym Mors Masakratorze [ZDJĘCIA]

Mors Masakrator ponownie rozegrał się w Wodzisławiu Śląskim, lecz tym razem nie na Balatonie, a w Rodzinnym Parku Rozrywki Trzy Wzgórza.

Masakryczna impreza na Trzech Wzgórzach. Pobiegli w morderczym Mors Masakratorze [ZDJĘCIA]

Przypominamy, że obecnie na Balatonie toczą się prace remontowo-budowlane. Tegoroczny Mors Masakrator, czyli mini wersję Runmageddonu rozegrano zatem na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki Trzy Wzgórza i wcale nie był to spacerek pośród drzew.

Trasa biegnąca na górną część Parku

Trasa morderczego biegu rozciągnięta była po całym parku, obejmując górną część z rampami, poprzez teren pod mostem aż po amfiteatr, skatepark i jego okolice. Na każdym etapie na uczestników czekały przeszkody, które należało pokonać.

Zawodnicy w kategorii ZIMNE GACIE pokonywali trasę w samej bieliźnie

Trasa na 8 km liczyła 25 przeszków, trasa na 5 km 20 przeszkód. Ostatnią przeszkodą na prostej do mety był... kubeł z zimną wodą do którego należało wskoczyć.

Kubeł z zimną wodą na finisz biegu

Wyniki:

Kategoria ZIMNE SZORTY

1. Sebastian Ożga, Tychy, 44:24

2. Grzegorz Rodacki, Jastrzębie-Zdrój, 45:51

3. Łukasz Remień, Katowice, 46:05

Drużyny 5km open:

1. Studio Energia Team Rybnik

2. Xtreme Fitness Wodzisław Śląski i Knurów

3. Mors Hubertus

5km Open:

1. Sebastian Ożga, Tychy, 44:24

2. Michał Chrobok, Gołkowice, 45:07

3. Marek Grzonka, Wodzisław Śląski, 45:21

Drużyny 8km open:

1. Harpagan Beast

2. Choose Yourself

8km open:

1. Marcin Paliwoda, Kostrzyna, 50:40

2. Dawid Wybraniec, Chełm Śląski, 51:34

3. Krzysztof Kudłacik, Roczyny, 53:55

Elita drużynowo:

1. Fit More Rybnik

2. Wartkie Zbóje

3. Lemon Team

Elita:

1. Paweł Jaciów, Przemyśl, 41:26

2. Dominik Konkol, Gilowice, 42:44

3. Dawid Rybak, Wodzisław Śląski, 47:11

Zobacz zeszłoroczną edycję: Błoto, piach i lodowata woda. Na wodzisławskim Balatonie odbył się Mors Masakrator [ZDJĘCIA, WIDEO]

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].