Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

I Drużynowe Zawody Darta Szkół Ponadpodstawowych [ZDJĘCIA]

W Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu przeprowadzone zostały I Drużynowe Zawody Darta Szkół Ponadpodstawowych w konkurencji High Score.

I Drużynowe Zawody Darta Szkół Ponadpodstawowych [ZDJĘCIA]
Fot. PCS Racibórz

Gracze mają po trzy rzuty na rundę i mogą celować w dowolny sektor. Mają jednak do dyspozycji określoną liczbę rund. W grze obowiązuje zasada potrajania liczby punktów trafionego sektora w obrębie wewnętrznego wąskiego pierścienia oraz mnożenia ich przez dwa, jeśli lotka osiądzie w pierścieniu zewnętrznym. Zwycięzcą zostaje gracz, który zdobędzie najwięcej punktów.

Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyny, które rywalizowały w trzech grupach, następnie najlepsze drużyny awansowały do grupy mistrzowskiej, w której najlepiej poradził sobie duet w składzie Marcin Niewiadomski, Oliver Wolnik reprezentujący szkołę TEB EDUKACJA Racibórz.

Najlepsi grali w składzie:

  1. Marcin Niewiadomski, Oliver Wolnik - TEB EDUKACJA Racibórz,
  2. Wiktoria Osowska, Przemysław Botorek - CKZiU nr 1 w Raciborzu,
  3. Tomasz Płaczek, Filip Ćmok - CKZiU nr 1 Racibórz II,
  4. Kewin Brilka, Bartosz Tyska – MOW Kuźnia Raciborska.

Sędzia główny zawodów - Jacek Zawada.

źródło: PCS Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].