Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Juniorzy Jastrzębskiego Węgla będą bronić tytułu mistrzów Polski

Turniej, od którego wyników będzie zależało, kto zostanie mistrzem Polski zostanie rozegrany w dniach od 14 do 18 marca.

Juniorzy Jastrzębskiego Węgla będą bronić tytułu mistrzów Polski
Młodzi siatkarze z Jastrzębia-Zdroju awansowali do turnieju finałowego mistrzostw Polski.

Od 3 do 5 marca trwał w Jastrzębiu-Zdroju turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów. Wśród drużyn walczących o awans do finału Mistrzostw Polski Juniorów znalazły się:

 •     Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
 •     UKS SMS Police
 •     KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS
 •     Hemarpol Noriwd Częstochowa

Wyniki:

 • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0
 • UKS SMS Police – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS 0:3
 • Hemarpol Norwid Częstochowa – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS 0:3
 • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – UKS SMS Police 3:0
 • Hemarpol Norwid Częstochowa – UKS SMS Police 3:0
 • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS 3:0

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 •     miejsce: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel (awans do finału MP)
 •     miejsce: KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS (awans do finału MP)
 •     miejsce: Hemarpol Noriwd Częstochowa
 •     miejsce: UKS SMS Police

Zespoły z Jastrzębia i Tomaszowa Mazowieckiego zapewniły sobie bezpośredni awans do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów. Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla, nie tracąc żadnego seta, wygrała wszystkie trzy mecze, które przyszło im rozegrać.

W składzie zespołu Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla znaleźli się: Strzymszok, Wiśniewski, Dudzik, Kisielewicz, Gołębiowski, Rakowski, Dzienkowski, Jańczyk, Horobets, Granieczny, Piksa, Popiwczak, Cieślik, Abram, Skulski, Wykręt, Lewandowski.

źródło: UM Jastrzębie-Zdrój, oprac. ż

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].