Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkarze z Radlina walczą o awans do finału Mistrzostw Śląska

W sobotę 11 marca w Cieszynie został rozegrany pierwszy mecz fazy play-off.

Siatkarze z Radlina walczą o awans do finału Mistrzostw Śląska
Fot. SK Górnik Radlin

Etap ten jest rozgrywany do dwóch wygranych. Radlińscy siatkarze zakończyli pierwsze spotkanie porażką 1:3. Przeciwnicy zaskoczyli głównie mocną zagrywką.

Rewanż zapowiada się bardzo interesująco. Drugi mecz zostanie rozegrany w Radlinie w sobotę 18 marca o godzinie 19:15 w Hali MOSiR.

Ewentualne trzecie spotkanie odbędzie się również w Radlinie o godzinie 16:00. 

Zwycięzca z tej rywalizacji zagra w finale Mistrzostw Śląska, natomiast przegrany rozegra mecz o brązowy medal. 

Talent Sferawent Cieszyn - SK Górnik Radlin 3:1 (20:25, 25:21, 25:16, 25:16)

źródło: SK Górnik Radlin


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].