Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ciemne chmury nad Lubomią po starciu z Chałupkami [ZDJĘCIA]

W Lubomi doszło do starcia sąsiadów z czwartego oraz piątego miejsca tabeli raciborskiej A klasy. LKS Silesia Lubomia podjął na swoim boisku przygraniczny KS Kolejarz Chałupki. 

Ciemne chmury nad Lubomią po starciu z Chałupkami [ZDJĘCIA]

Po całym dniu słonecznej pogody nad boiskiem pojawiły się ciemne chmury oraz obfity deszcz. Trudne warunki na pewno nie pomagały w grze, co potwierdził bezbramkowy wynik po 45 minutach. W drugiej cześci spotkania pogoda trochę się poprawiła, a zawodnicy kontunuowali mecz na wyrównanym poziomie. Obie drużyny zdobyły po jednej bramce na swoje konto.

LKS Silesia Lubomia - KS Kolejarz Chałupki 1:1 (0:0)

Bramki: Bartosz Stawarski 90.+3 - Martin Macka 67.

Żółte kartki: Patryk Gałązka, Maciej Norek, Błażej Biły, Kamil Biły - Lukas Kurusta, Tomasz Kunatowski, Michał Fulneczek.

Czerwnona kartka: Michał Fulneczek 90.+4 (Chałupki)

Lubomia: Błażej Biły (80. Kamil Rogalski), Kamil Biły, Patry Gałązka, Wiktor Kampka, Filim Kiełkowski, Kamil Kocur, Mateusz Krasicki (55. Kamil Wolski), Adam Melc, Maciej Norek, Mariusz Pawełek, Bartosz Stawarski.

Chałupki: Jakub Balovajder (67. Kacper Madeja), Jarosław Brachman, Dawid Fedorów, Michał Fulneczek, Adam Hruska, Kacper Kaczor (76. Łukasz Paskuda), Tomasz Kunatowski (86. Andrzej Kaczor), Lukas Kurusta, Martin Macko, Rene Macko (90. Karol Gładkowski), Robert Tkocz.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Pogoda (46.134. * .187) 16.04.2023 12:21

Bramki zdobyły Chałupki i Lubomia. Bramkarz dostał czerwoną kartkę. Padało, ale przestało. Zadowolony Radku? :-)

~Radekkkk (46.204. * .106) 16.04.2023 08:28

Kto zdobył bramki? W których minutach? Że bramkarz drużyny gości dostał czerwoną kartkę, myślę że warto było by to napisać a nie o tym że padało i później przestało.