Odra Wodzisław przegrała z liderem rozgrywek

W meczu 30. kolejki piłkarskiej III ligi, Odra Wodzisław Śląski przegrała 2:0 z Polonią Bytom.

Odra Wodzisław przegrała z liderem rozgrywek

Przed spotkaniem zdecydowanym faworytem spotkania byli gospodarze z Bytomia, którzy mają świetną rundę wiosenną i zdecydowanie przewodzą tabeli III ligi.

Polonia ustaliła wynik spotkania już w pierwszej połowie, kiedy to prowadziła 2:0. 

Na cztery kolejki przed końcem sezonu Odra Wodzisław ma sześć punktów straty do miejsca dającego utrzymanie. Przed Odrą teraz dwa niezwykle ważne spotkania: z ostatnią w tabeli Miedzią II Legnica oraz MKS-em Kluczbork. Te mecze powinny dać odpowiedź, czy Odra do końca będzie miała jeszcze matematyczne szanse się utrzymać.

Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski 2:0 (2:0)

bramki:

Jakub Kuczera 17, Dawid Wolny 42


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jorg999 (188.137. * .139) 28.05.2023 20:49

Proponuję jeszcze coś dorzucić do tej promocji Miasta,
Posiadamy w Wodzisławiu zawodników którzy startują na Mistrzostwach Świata, Pucharach Świata, Mistrzostwach Europy i nie otrzymują takiej pomocy jak piłkarze Odry, którzy za niedługo będą promować nasze miasto w czwartej lidze. Wstyd Panie Prezydencie, bo to Pan marnuje pieniądze Wodzisławia Śląskiego. I to pańskie decyzje niszczą zawodników którzy by mogli naprawdę promować nasze Miasto.

~dumnyKIBIC (217.28. * .246) 25.05.2023 12:06

Brawo Odra! Widać, że pod obecnymi sterami jeszcze nie raz będziemy cieszyć się sukcesami DUMY WODZISŁAWIA!