Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zawody hobby horse w Rodzinnym Parku Rozrywki [ZDJĘCIA, LIVE]

Po porannych zawodach biathlon dla każdego, amfiteatr w Rodzinnym Parku Rozrywki Trzy Wzgórza stał się areną zawodów hobby horse. 

Zawody hobby horse w Rodzinnym Parku Rozrywki [ZDJĘCIA, LIVE]
Zawodniczka pokonująca przeszkodę na zabawkowym koniku

Hobby Horse to zabawkowy koń na kiju dla dzieci, natomiast hobby horsing to popularny sport w krajach skandynawskich, który polega na odzwierciedleniu zawodów jeździeckich. Na koniach hobbystycznych dzieci i młodzież biorą udział w rywalizacji, podobnie jak w pełnoprawnych dyscyplinach z punktacją i zasadami.

Konkurencje Hobby Horse

1.Pony games:

  • do 10 roku życia,
  • od 11 roku życia.

2. Skoki:

  • kategoria 30 cm-40 cm - do 11 roku życia na czas,
  • kategoria 40 cm -50 cm - do 11 roku życia na czas,
  • kategoria 40 cm-50 cm - od 12 roku życia na czas,
  • kategoria 60 cm-70 cm - bez ograniczeń wiekowych na czas.

3. Ujeżdżenie z muzyką max. 3,5 minut max. 8 osób.

W tej konkurencji obowiązuje limit miejsc (8 osób). Każdy z uczestników zobowiązany jest do dostarczenia do biura zawodów nośnika danych z wgraną linią melodyczną do występu. W konkurencji ujeżdżenie punktowane będą: strój dla konia i jeźdźca, piaff, pasaż, stęp, kłus, galop, cofanie, piruet.

Sportowym zmaganiom towarzyszy rodzinny piknik z licznymi atrakcjami. Przypominamy, że jednocześnie na wodzisławskim Rynku trwa kolejna impreza, Powiatowy Festiwal Kultury. 

Zobacz więcej:

W Rodzinnym Parku Rozrywki rozegrano IV zawody biathlon dla każdego [ZDJĘCIA, LIVE]

Pogoda sprzyja. W Rodzinnym Parku Rozrywki trwa rodzinny piknik [ZDJĘCIA, LIVE]

Zobacz LIVE z Rodzinnego Parku Rozrywki

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].