Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Erigo IX Nocny Bieg z Gwiazdami. Pobiegli na 5 i 10 km [ZDJĘCIA, LIVE]

Erigo IX Nocny Bieg z Gwiazdami w Rodzinnym Parku Rozrywki w Wodzisławiu Śląskim zgromadził ponad 250 uczestników, którzy trasę pokonali na dwóch dystansach. 

Erigo IX Nocny Bieg z Gwiazdami. Pobiegli na 5 i 10 km [ZDJĘCIA, LIVE]
Start biegu na 5 i 10km. Zawodnicy wystartowali w jednej grupie. Biegacze na 10km musieli pokonać 2 pętle

Impreza, jak co roku, odbyła się na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki. Towarzyszył jej drugi dzień festiwalu kuglarzy. Biegacze zmierzyli się na dystansie 5 i 10 km. Trasa biegła ścieżkami Trzech Wzgórz i okolic oraz wodzisławskim Rynkiem. Starterem obu biegów była zastępca prezydenta miasta, Izabela Kalinowska. 

Wszyscy biegacze zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami. Najszybsi dodatkowo odebrali puchary oraz upominki. 

Wyniki biegu na 5km

TOP3:

 1. Elasri Abderrahim z Chorzowa 00:16:18.47
 2. Drożdż Damian z Rybnika 00:16:55.82
 3. Wanglorz Mateusz z Lysek 00:18:00.82

Panie:

 1. Mendecka-Zejdler Michalina z Łazisk Górnych 00:18:54.68
 2. Kozik Karolina z Pszczyny 00:19:15.30
 3. Cieślar Katarzyna z Katowic 00:19:28.54

Łącznie 181 uczestników

Wyniki biegu na 10km

TOP3:

 1. Didovodiuk Dmytro z Ivano Frankivska 00:31:10.16
 2. Mrówka Mateusz z Radlina 00:31:15.03
 3. Wolnik Mateusz z Lysek 00:35:45.27

Panie:

 1. Indeka Sylwia z Katowic 00:36:39.09
 2. Golec Paulina z Krakowa 00:39:24.10
 3. Griman Joanna z Rybnika 00:39:26.34

Łącznie 98 uczestników

Zobacz start biegu na 5 i 10 km

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].