Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Turza Śląska zremisowała z Ruchem Radzionków

Wynikiem remisowym 2:2 zakończyło się spotkanie sparingowe Unii Turza Śląska z IV-ligowym Ruchem Radzionków rozegrane w ośrodku Gosław Sport Center w Jedłowniku.

Unia Turza Śląska zremisowała z Ruchem Radzionków

KS Unia Turza Śląska – KS Ruch Radzionków 2:2 (1:2)

bramki:

  • 1:0 zawodnik testowany 7 min.
  • 1:1 Aleksander Barteczko 10 min. (samobójcza)
  • 1:2 Leon Fulianty 44 min. (głową)
  • 2:2 Paweł Staniczek 54 min. asysta zawodnik testowany

Skład Unii:

Marcin Musioł, Oskar Wala, Wojciech Orzeł, Aleksander Barteczko, Adam Fojcik, Arkadiusz Woś, Wojciech Wenglorz, Paweł Staniczek, Patryk Witkowski, Killian Benvindo, Michał Mazur, Michał Gałecki, Mariusz Wanglorz, Przemysław Brychlik, Mateusz Danieluk, Sławomir Musiolik oraz zawodnicy testowani.

Trener: Marek Hanzel.

W tym tygodniu Unia zagra dwa sparingi, w piątek o 18:30 na boisku w Jedłowniku podejmować będzie Victorię Częstochowa, a nazajutrz o 11:00 zagra w Goczałkowicach z miejscowym LKS-em.

źródło: uniaturza.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].