Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mateusz Bodzioch wzmocni defensywę Unii Turza Śląska

Nowym zawodnikiem Unii został Mateusz Bodzioch, który jest synem dyrektora sportowego klubu, Janusza Bodziocha.

Mateusz Bodzioch wzmocni defensywę Unii Turza Śląska

Ten doświadczony 33-letni obrońca, choć nie doczekał się debiutu na boiskach ekstraklasy, to w I lidze rozegrał 122 spotkania zdobywając w nich pięć goli, grając w takich uznanych firmach jak Piast Gliwice, Warta Poznań, Stal Mielec, Radomiak Radom czy też Zagłębie Sosnowiec.

Dobrze wiodło mu się także w barwach Odry Opole z którą w sezonach 2015/2016 i 2016/2017 zanotował marsz od III aż do I ligi. Na początku swojej kariery grał także w zespołach Młodej Ekstraklasy Piasta Gliwice i Korony Kielce. Klub liczy, że ten “ograny” w wyższych ligach stoper pomoże unitom w walce o jak najwyższe miejsce w ligowej tabeli. Unia liczy nie tylko na jego dobrą grę w defensywie, ale także na skuteczność pod bramką rywali, bowiem w dwóch sezonach spędzonych na szczeblu III ligi w 44 meczach Mateusz zdobył aż 12 goli.

W minionym sezonie Mateusz rozegrał w I-ligowym Zagłębiu Sosnowiec 14 meczów, z tego 10 w podstawowym składzie.

źródło: uniaturza.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].