Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowy termin meczu Unii Turza Śląska

Mający się odbyć wczoraj mecz 1.kolejki 3 ligi pomiędzy Unią Turza Śląska, a Górnikiem II Zabrze został ze względu na trudne warunki atmosferyczne przełożony na wtorek 8 sierpnia. 

Nowy termin meczu Unii Turza Śląska

Obfite opady deszczu jakie nawiedziły już w nocy z soboty na niedzielę Turzę i trwały aż do godziny 16:00 uniemożliwiły bezpieczne rozegranie tego spotkania.

Gospodarze starali się osuszyć murawę boiska ściągając z niej nagromadzoną wodę, ale na niewiele się to zdało. Piłka nie chciała się w niektórych miejscach toczyć po murawie ani odbijać od niej, stąd sędziowie po naradzie z obserwatorem i kierownikami obu drużyn podjęli decyzję o odwołaniu tego meczu.

Mecz zostanie rozegrany we wtorek 8 sierpnia o godzinie 17:30.

źródło: uniaturza.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~op (91.192. * .86) 11.08.2023 19:53

W meczu byl remis 2-2 ale redakcja ma zabronione o tym pisac

~kogoto (89.151. * .150) 11.08.2023 19:42

Turza #nikogo

cartman 11.08.2023 18:01

o przełożeniu meczu jest wzmianka ale relacji meczowej próżno szukać a tak się składa że Unia Turza Śląska gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w rejonie raciborsko- wodzisławskim . Ot pismaków wola co i o kim napiszą